adepan ses yalıtımı

ses yalıtım panelleri

Samsat ses yalıtımı kauçuk sünger ses ve ısı yalıtımının vazgeçilmez ürünlerinden olan kauçuk süngerler Samsat da birçok yapıda bu amaçla kullanılmaktadır. Hem içerideki sesin hem de dışarıdaki sesin yalıtılmasını sağlayan bu kauçuk süngerler uygulama açısından da pratik ürünler olduğu için kullanımı sıklıkla göze çarpmaktadır.

Samsat ses yalıtımı evlerde dış ortamın ve yan dairelerin seslerini kesmek, su gider borularındaki su sesini izole etmek gibi amaçlar ile kullanılan süngerler Samsat ses yalıtımı gibi şehir yaşamının yüksek ve negatif sesle dolu olduğu şehirlerde sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. 

Samsat ses yalıtımı bunların dışında Samsat çevresindeki disko, bar, kafe tarzı işletmelerde yapılan yüksek sesli yayının dış ortamı etkilememesi amacıyla da kullanılan süngerler, kullanıldıkları ortamlarda dengeli ses dağıtımı sağlarlar. Samsat bölgesinde ortamın akustik dengesini düzenlemeye yardımcı olan kauçuk süngerler, bu tip işletmelerin vazgeçilmez ürünlerindendir.

 

Samsat Akustik düzenleyici kauçuk süngerler düz bir yüzeye sahip olarak üretildikleri gibi girintili çıkıntılı olarak da üretilmektedirler. Oluklu bir yapıya sahip olan bu süngerler ortamda bulunan negatif sesleri emerek eşit ses dağılımı sağlarlar. Samsat Piyasasında yumurta sünger, piramit sünger gibi oluklu modeller bulunmaktadır. Samsat Girinti ve çıkıntıların derinlik ve çokluğu akustiğin o düzenlenmesiyle doğru orantılı olarak üretilirler. Piramit tip akustik süngerler genelde Samsat da ses kayıt stüdyolarında sıklıkla kullanılan ürünlerin başında yer alırlar.

Samsat Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger Fiyatları

Samsat Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger Fiyatları Kauçuk süngerler Samsat piyasası içinde KDV hariç ya da dahil şekilde m2 birim fiyatı üzerinden satılmaktadır. Akustik kauçuk süngerin 1m2 fiyatı KDV dahil fiyatı 15 TL civarındadır. Süngerler 100x100 ölçülerinde tek tek satın alınabileceği gibi 5'li, 10'lu, 20'li paketlerde de satın alınabilmektedir.

Samsat kauçuk sünger

Bu süngerlerin uygulaması basit bir işlem olduğu için ses yalıtım malzemesi yapıştırıcısı ile tüm zeminlere rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Samsat Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger Firmaları

Samsat Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger FirmalarıSamsat içinde ve Türkiye genelinde satış yapan yapı marketlerin tümünde bu süngerler rahatlıkla bulunabilir. Adetaş Yapı Market, Sena Foam Market, Parkecim.Net gibi Samsat yapı market firmaları hem telefonla hem de internet siteleri üzerinden sipariş alarak istenilen malzemeleri kargoyla ülkenin her yerine gönderebiliyorlar.