adepan ses yalıtımı

ses yalıtım panelleri

Zonguldak ses yalıtımı kauçuk sünger ses ve ısı yalıtımının vazgeçilmez ürünlerinden olan kauçuk süngerler Zonguldak da birçok yapıda bu amaçla kullanılmaktadır. Hem içerideki sesin hem de dışarıdaki sesin yalıtılmasını sağlayan bu kauçuk süngerler uygulama açısından da pratik ürünler olduğu için kullanımı sıklıkla göze çarpmaktadır.

Zonguldak ses yalıtımı evlerde dış ortamın ve yan dairelerin seslerini kesmek, su gider borularındaki su sesini izole etmek gibi amaçlar ile kullanılan süngerler Zonguldak ses yalıtımı gibi şehir yaşamının yüksek ve negatif sesle dolu olduğu şehirlerde sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. 

Zonguldak ses yalıtımı bunların dışında Zonguldak çevresindeki disko, bar, kafe tarzı işletmelerde yapılan yüksek sesli yayının dış ortamı etkilememesi amacıyla da kullanılan süngerler, kullanıldıkları ortamlarda dengeli ses dağıtımı sağlarlar. Zonguldak bölgesinde ortamın akustik dengesini düzenlemeye yardımcı olan kauçuk süngerler, bu tip işletmelerin vazgeçilmez ürünlerindendir.

 

Zonguldak Akustik düzenleyici kauçuk süngerler düz bir yüzeye sahip olarak üretildikleri gibi girintili çıkıntılı olarak da üretilmektedirler. Oluklu bir yapıya sahip olan bu süngerler ortamda bulunan negatif sesleri emerek eşit ses dağılımı sağlarlar. Zonguldak Piyasasında yumurta sünger, piramit sünger gibi oluklu modeller bulunmaktadır. Zonguldak Girinti ve çıkıntıların derinlik ve çokluğu akustiğin o düzenlenmesiyle doğru orantılı olarak üretilirler. Piramit tip akustik süngerler genelde Zonguldak da ses kayıt stüdyolarında sıklıkla kullanılan ürünlerin başında yer alırlar.

Zonguldak Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger Fiyatları

Zonguldak Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger Fiyatları Kauçuk süngerler Zonguldak piyasası içinde KDV hariç ya da dahil şekilde m2 birim fiyatı üzerinden satılmaktadır. Akustik kauçuk süngerin 1m2 fiyatı KDV dahil fiyatı 15 TL civarındadır. Süngerler 100x100 ölçülerinde tek tek satın alınabileceği gibi 5'li, 10'lu, 20'li paketlerde de satın alınabilmektedir.

Zonguldak kauçuk sünger

Bu süngerlerin uygulaması basit bir işlem olduğu için ses yalıtım malzemesi yapıştırıcısı ile tüm zeminlere rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Zonguldak Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger Firmaları

Zonguldak Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger FirmalarıZonguldak içinde ve Türkiye genelinde satış yapan yapı marketlerin tümünde bu süngerler rahatlıkla bulunabilir. Adetaş Yapı Market, Sena Foam Market, Parkecim.Net gibi Zonguldak yapı market firmaları hem telefonla hem de internet siteleri üzerinden sipariş alarak istenilen malzemeleri kargoyla ülkenin her yerine gönderebiliyorlar.