adepan ses yalıtımı

ses yalıtım panelleri

Rize Merkez ses yalıtımı kauçuk sünger ses ve ısı yalıtımının vazgeçilmez ürünlerinden olan kauçuk süngerler Rize Merkez da birçok yapıda bu amaçla kullanılmaktadır. Hem içerideki sesin hem de dışarıdaki sesin yalıtılmasını sağlayan bu kauçuk süngerler uygulama açısından da pratik ürünler olduğu için kullanımı sıklıkla göze çarpmaktadır.

Rize Merkez ses yalıtımı evlerde dış ortamın ve yan dairelerin seslerini kesmek, su gider borularındaki su sesini izole etmek gibi amaçlar ile kullanılan süngerler Rize Merkez ses yalıtımı gibi şehir yaşamının yüksek ve negatif sesle dolu olduğu şehirlerde sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. 

Rize Merkez ses yalıtımı bunların dışında Rize Merkez çevresindeki disko, bar, kafe tarzı işletmelerde yapılan yüksek sesli yayının dış ortamı etkilememesi amacıyla da kullanılan süngerler, kullanıldıkları ortamlarda dengeli ses dağıtımı sağlarlar. Rize Merkez bölgesinde ortamın akustik dengesini düzenlemeye yardımcı olan kauçuk süngerler, bu tip işletmelerin vazgeçilmez ürünlerindendir.

 

Rize Merkez Akustik düzenleyici kauçuk süngerler düz bir yüzeye sahip olarak üretildikleri gibi girintili çıkıntılı olarak da üretilmektedirler. Oluklu bir yapıya sahip olan bu süngerler ortamda bulunan negatif sesleri emerek eşit ses dağılımı sağlarlar. Rize Merkez Piyasasında yumurta sünger, piramit sünger gibi oluklu modeller bulunmaktadır. Rize Merkez Girinti ve çıkıntıların derinlik ve çokluğu akustiğin o düzenlenmesiyle doğru orantılı olarak üretilirler. Piramit tip akustik süngerler genelde Rize Merkez da ses kayıt stüdyolarında sıklıkla kullanılan ürünlerin başında yer alırlar.

Rize Merkez Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger Fiyatları

Rize Merkez Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger Fiyatları Kauçuk süngerler Rize Merkez piyasası içinde KDV hariç ya da dahil şekilde m2 birim fiyatı üzerinden satılmaktadır. Akustik kauçuk süngerin 1m2 fiyatı KDV dahil fiyatı 15 TL civarındadır. Süngerler 100x100 ölçülerinde tek tek satın alınabileceği gibi 5'li, 10'lu, 20'li paketlerde de satın alınabilmektedir.

Rize Merkez kauçuk sünger

Bu süngerlerin uygulaması basit bir işlem olduğu için ses yalıtım malzemesi yapıştırıcısı ile tüm zeminlere rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Rize Merkez Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger Firmaları

Rize Merkez Ses Yalıtımı Kauçuk Sünger FirmalarıRize Merkez içinde ve Türkiye genelinde satış yapan yapı marketlerin tümünde bu süngerler rahatlıkla bulunabilir. Adetaş Yapı Market, Sena Foam Market, Parkecim.Net gibi Rize Merkez yapı market firmaları hem telefonla hem de internet siteleri üzerinden sipariş alarak istenilen malzemeleri kargoyla ülkenin her yerine gönderebiliyorlar.